Українські військові отримають броньовану евакуаційну машину на базі “Козак-7”

Науково-виробниче об’єднання “Практика” в Україні активно розробляє медичну евакуаційну машину для потреб військових. Як пише Мілітарний, про це повідомила заступниця Міністра стратегічної промисловості України, Анна Гвоздяр.

Машина розробляється на базі вже існуючої бронемашини “Козак-7” та призначена для евакуації поранених з прифронтової зони. Вона буде відзначатися високим балістичним захистом, відповідним стандартам ПЗСА-5 та НАТО STANAG 4569 lvl 2.

Медичне відділення нової машини розраховане на чотири лежачих поранених та медика. Евакуація відбуватиметься через дві двері, що спростить розміщення поранених.

Прототип медичної евакуаційної машини вже знаходиться на етапі випробувань, під час яких виявляються та усуваються всі можливі недоліки. Важливо відзначити, що цей процес проводиться під контролем медичних фахівців, що спеціалізуються на евакуації поранених з поля бою.

Представлення бронеавтомобіля “Козак-7” відбулося наприкінці січня 2022 року, за місяць до початку російського вторгнення. Наразі відомо, що деяка кількість цих бронемашин вже використовується українськими десантно-штурмовими військами.

Джерело Мілітарний

Не пропустіть