Україна перша у світі по зацікавленості громадян в криптовалюті

У Мережі з’явилися дані щодо списку країн, у яких громадяни найбільше зацікавлені у криптовалютах. Згідно з даними, опублікованими виданням cryptopotato, на першому місці по зацікавленості криптовалютами – України. Після неї у списку стоять РФ, США та Кенія.

При складанні рейтингу країн враховувалися декілька факторів, у тому числі те, скільки всього нараховується власників криптоактивів, а також загальне сприйняття. Окрім цього, вагомими були пошукові запити за ключовими словами, що стосувалися криптовалют, криптовалютних брокерів, торгівлі і т.п. Також у повідомленні зазначили, що в українців, незважаючи на велику кількість проблем, найбільший інтерес до криптовалют, завдяки чому нам вдалося очолити рейтинг з 7.97 балами з 10 можливих.

Окрім цього, згадали Кенію, в якій на криптовалюти звернули увагу у першу чергу для того, щоб вберегти свої надбання від девальвації. Слід також зазначити, що у розвинених регіонах – Північній Америці, Західній Європі та Східній Азії більшість присутності криптовалют забезпечують інституційні інвестори.

Слід нагадати, що зовсім недавно українським парламентом був ухвалений закон, яким легалізує віртуальні активи. Після того, як закон буде затверджений президентом, інвестори та торгові майданчики стануть захищені від шахрайства. Також варто згадати заяву міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, в якій підкреслили популярність криптоактивів серед українців.


Джерело cryptopotato

Не пропустіть