У WhatsApp з’явиться повноцінний захист переписки

За даними Forbes, незабаром у WhatsApp буде закрита проблема, яка дозволяє стороннім отримати доступ до переписки. Зараз повідомлення в цьому мессенджері захищені не зовсім повноцінно.

З 2016 WhatsApp підтримує двостороннє шифрування переписки, завдяки чому повідомлення і файли, якими обмінюються користувачі, захищені від перехоплення хакерами за допомогою атаки man-in-the-middle. У той же час залишається теоретична можливість викрасти і прочитати архів переписки, який зберігається в хмарі у відкритому вигляді. Туди ж зберігаються файли, в тому числі фотографії.

Хакер може отримати доступ до облікового запису Google або Apple, зайти в Google Drive або iCloud і завантажити архів переписки. Резервна копія вивантажується у хмару в незашифрованому вигляді – як звичайний архів. Розробники WhatsApp збираються додати шифрування у вивантаження листування, в результаті чого хакер не зможе прочитати переписку і побачити файли, навіть якщо до нього потрапить цей архів.

З іншого боку, користувач зможе безпечно відновити з резервної копії архіву всю свою переписку з контактами, включаючи файли, якими вони обмінювалися. В даний час тим, хто хоче захистити свої чати від сторонніх, доводиться відключати хмарне зберігання бекапа, що позбавляє їх можливості відновити переписку при переході на новий пристрій.

Джерело Forbes
Не пропустіть