У США дрони тепер можуть літати над людьми та вночі

У США прийняли нові правила щодо польотів дронів, які набудуть сили в лютому 2021 року. Згідно з новими правилами затвердженими Федеральним управлінням цивільної авіації, всі дрони повинні отримати системи дистанційної ідентифікації. Крім того, правила дозволять польоти безпілотників над людьми та в нічний час.

У виробників дронів буде півтора року на те, щоб налагодити випуск безпілотників з системами дистанційній ідентифікації. Після цього операторам дронів буде надано один рік, щоб перейти на використання пристроїв з системами ідентифікації.

Зазначається, що система дистанційної ідентифікації повинна використовувати зв’язок стандартів Wi-Fi або Bluetooth для передачі реєстраційного номера безпілотника. Крім того, вона буде транслювати його польотні дані, які включають також просторове положення. Цікаво, що сама система повинна бути здатна функціонувати без підключення до інтернету. Треба зазначити, що вимога про дистанційну ідентифікацію не поширюється на дрони масою менш як 250 грамів.

Друге нововведення дозволяє операторам безпілотників здійснювати польоти над людьми та в нічний час. При цьому власникам дронів необхідно буде пройти підготовчий онлайн-курс та скласти іспит на знання правил польотів безпілотників.

Як раніше писав ITsider, в Китаї дрони вже патрулюють вулиці.

Джерело cnet.com

Не пропустіть