У Саудівській Аравії побудують місто майбутнього зі штучним Місяцем

Місто площею близько 26 000 квадратних кілометрів буде побудоване на північно-заході Саудівської Аравії, на березі океану. Він буде оточений пустелею. Щоб впоратися з посухою, передбачається штучно викликати дощі за допомогою засіву хмар.

Неом може стати центром генетичних експериментів: у людей будуть стимулювати у “корисні мутації”, що підвищують фізичні показники та рівень IQ.

Велика роль в Неомі відведена роботам. Схоже, їх там буде чи не більше, ніж людей: у документах йдеться про роботів-покоївок, роботах-поліцейських і навіть роботів-динозаврів. В парках розваг між спеціальними роботами проводитимуться поєдинки.

Звичної транспортної системи, якщо вірити цим документам, в Неомі не буде зовсім. “Ніяких доріг або тротуарів. У 2030 році у нас скрізь будуть літаючі машини!”, — сказав на одній з нарад губернатор регіону принц Фахд бін Султан. Стежити за порядком в місті майбутнього будуть всюдисущі камери з функцією розпізнавання осіб.найцікавіша деталь проекту — якась “штучний Місяць”, яка буде світити з неба нарівні зі справжньою.

Будівництво міста вже почалося, перший етап повинен бути завершений до 2025 року. Чи будуть в підсумку втілені всі перераховані вище ідеї, покаже час.

Не пропустіть