У популярній комп’ютерній грі відтворили світ з фільмів про Гаррі Поттера

Масштаб проекту зачаровує

Minecraft – воістину дивовижний проект, який назавжди залишиться в історії. Мало того, що гра зробила свого творця відразу доларовим мільярдером, так вона ще й примудряється дивувати навіть через багато років після свого релізу. Розробники з The Floo Network опублікували у мережі свіжий ігровий трейлер Minecraft School of Witchcraft and Wizardry – гри про світ “Гаррі Поттера» на движку Minecraft.

Minecraft протягом всієї історії свого існування славилася тим, що користувачі створювали в ній по-справжньому масштабні і цікаві проекти, але на цього разу команда розробників з The Floo Network підготувала, мабуть, найцікавіший продукт на базі гри Microsoft. В першу чергу це пов’язано з тим, наскільки масштабною виходить підсумкова робота авторів: вони зуміли відтворити абсолютно всі знакові локації з книг, а також розробити цілком унікальний геймплей з використанням магії, лутом і квестами.

На даний момент модифікації відсутня точна дата виходу, але в разі, якщо ви підтримаєте автора на сервісі Patreon, то він надасть вам доступ до поточної версії карти.

Джерело Patreon
Не пропустіть