У Мережі з’явилися знімки задньої панелі смартфона Vivo X23

Інсайдери продемонстрували до прем’єри задню панель смартфона Vivo X23. У Мережі з’явилися живі знімки девайса, що дозволяють ознайомитися з деякими особливостями апарату.

В першу чергу увагу привертає змінився дизайн пристрою. У компанії вирішили відійти від звичного плоского стилю і зробили корпус більш обтічним, округливши його кути. Сама панель виконана з глянсового пластика фіолетового кольору. Експерти відзначили відсутність сканера відбитка пальця. На їхню думку, від нього вирішили остаточно відмовитися, запровадивши підтримку технології візуалізації VFW власного виробництва, аналога Face ID. Імовірність того, що конструктори перенесли датчик на передню панель невисока. Ще можна розглянути подвійну камеру в кутку і спалах з вертикальним розташуванням модулів. В іншому ж апарат схожий на модель Vivo X21.

Основою Vivo X23 стане процесор Snapdragon 670. Його роботу стануть забезпечувати 8 Гб оперативної пам’яті. Початок продажів новинки заплановано на 20 серпня, Проте, виробнику досі вдається тримати в таємниці основні параметри смартфона. Ціна девайса також залишається в секреті.


Не пропустіть