У мережі з’явилися CAD-рендери iPhone 16 Pro, які демонструють нову кнопку, більший розмір те деякі додаткові деталі

Джерело, близьке до 91mobiles, опублікувало приблизну схему iPhone 16 Pro, яка демонструє звичайний дизайн з деякими незначними змінами. Звіт також містить точні розміри, що вказують на більший екран.

Як бачите, iPhone 16 Pro зображений з так званою кнопкою захоплення, розміщеною прямо під кнопкою живлення на правій стороні рамки. Сама кнопка імітує кнопки м’якого спуску затвора, які зустрічаються на фотоапаратах. Легке натискання сфокусує камеру, а повне – зробить знімок. Таку функцію вже давно мають телефони Sony.


Крім того, витік повідомляє про нові розміри – 149,6 x 71,4 x 8,4 мм, що означає, що 16 Pro буде трохи вищим і трохи ширшим. Це підтверджує більш раннє повідомлення про те, що iPhone 16 Pro вийде з 6,3-дюймовим екраном, в порівнянні з торішньою 6,1-дюймовою панеллю. Крім того, схеми показують деякі тонкі рамки, тож ми можемо побачити більший iPhone 16 Pro зрештою.

Рішення збільшити менший Pro в цьому році може бути пов’язане з обмеженнями дизайну. Ходять чутки, що iPhone 16 Pro отримає торішню трипризмову телефотокамеру iPhone 15 Pro Max, і апаратне забезпечення може не поміститися в існуючий iPhone 15 Pro.

Цікаво, що цей витік, здається, прямо суперечить витоку зображення в лютому, на якому показано вертикальний стек камер.

У будь-якому випадку, ми далекі від фактичного виходу iPhone 16 у вересні, тому сприймаємо кожен витік зі здоровою дозою скептицизму.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть