У мережі з’явилося зображення робочої PlayStation 5

Вихід очікуваної консолі PlayStation 5 відбудеться лише через рік, однак про неї вже багато відомо. Раніше було оприлюднено зовнішній вигляд приставки, зараз же в мережу витекло перше зображення робочої PlayStation 5 з новим контролером DualShock 5.

Відзначимо, що на фотографії зображена версія для розробників, тоді як дизайн споживчої версії може бути зовсім іншим. Однак, за словами інсайдерів, фінальна версія консолі буде мати рівно таку ж форму корпусу, апаратну складову, а також ідентичну підсистему охолодження. На фото також можна роздивитись геймпад DualShock 5, який на перший погляд мало чим відрізняється від актуального DualShock 4.

Нагадаємо, що представники компанії Sony офіційно оголосили, що довгоочікувана PlayStation 5 стане доступною для придбання тільки до різдвяного сезону продажів 2020 року. Передбачається, що нову консоль покажуть в рамках щорічної конференції PlayStation Meeting, яка пройде 12 лютого наступного року. Що стосується вартості консолі, то рекомендована роздрібна ціна PlayStation 5 складає близько $ 499.

Джерело twitter
Не пропустіть