У macOS Catalina виявлений новий баг. Він забиває пам’ять фотографіями

Проблема виникає тільки при трансфері фотографій з пристроїв Apple

У додатку «Захоплення зображень» для macOS Catalina була виявлена серйозна помилка, через яку при перенесенні фотографій з iPhone або iPad на Mac забивається дисковий простір. Баг знайшли розробники програми NeoFinder.

Проблема виникає, коли macOS перетворює фотографії з формату HEIF, які були зроблені на iOS, в найбільш стандартний JPG. Цей процес відбувається в тих випадках, коли користувачі знімають прапорець з опції «Зберегти оригінали» в налаштуваннях програми «Захоплення зображень». Після цього програма додає до кожного знімку порожній файл вагою 1,5 МБ в процесі передачі даних.

Це досить відчутний обсяг, особливо якщо врахувати, що Apple до того ж продає деякі пристрої з крихітним сховищем на 128 ГБ. Наприклад, при передачі 1 000 фотографій цей баг з’їсть 1,5 ГБ простору вашого SSD.

Сайт MacRumors відтворив помилку і зазначає, що проблема виникає тільки при трансфері фотографій з пристроїв Apple. При імпорті знімків з цифрових камер баг не зустрічався. Розробники NeoFinder вже повідомили Apple про знайдену помилку.

Джерело MacRumors

Не пропустіть