У iOS 16 з’явилася нативна підтримка Joy Con’ів Nintendo Switch

Компанія Apple позавчора провела конференцію для розробників WWDC 2022, в рамках якої анонсувала оновлення для iOS, macOS та багато іншого. Слід зазначити, що багато про що у Apple в рамках презентації не згадали, і одним з таких нововведень стало те, що iOS 16 тепер нативно підтримує Joy Con’и від Nintendo Switch, а також геймпад Nintendo Pro Controller.

Нагадаємо, що Joy Con’и – це маленькі контролери, які вставляються з двої боків портативної консолі Nintendo Switch і можуть використовуватися як окремі контролери з базовим функціоналом. Як стверджують розробники, яким вже вдалося протестувати iOS 16, у системи є підтримка одного або двох Joy Con через Bluetooth.

Інженер компанії Apple Нет Браун підтвердив, що iOS 16 дозволяє спарувати два Joy Con та перемикатися між ними натисканням або утриманням кнопок Capture та Home на кожному Joy Con. Слід враховувати, що iOS 16 зараз на стадії бета-версії для розробників, тому в системі є баги, у тому числі з Joy Con’ами: деякі користувачі стверджують, що під час перемиканням між одним і двома Joy Con’ами є проблеми.Не пропустіть