У додатку Приват24 важливі зміни для підприємців

З недавнього часу клієнти ПриватБанку можуть використовувати фірмовий додаток не тільки для приватного викоритання, але і для здійснення комерційних операцій. Тобто, якщо ви власник підприємства, вам більше немає потреби їхати безпосередньо в банк. Всі дії підприємницького характеру ви можете здійснювати в додатку «Приват24 для фізичних осіб».

Перед тим як почати управляти своїми рахунками з мобільного пристрою, переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання версія мобільного банкынгу. Оновлений додаток працює як з Android-, так і з iOS-системами. Якщо для вас управління функціоналом виявиться складним, то в подальшому його будуть спрощувати, судячи зі слів топ-менеджера ПриватБанку Сергія Клюєва.

Також Сергій Клюєв зазначив, що в програмі можна буде спрощено контролювати роботу найманого бухгалтера. Всі функції, які має додаток «Пріват24бізнес», продублюйте і в оновленні доповнення для фізосіб. Тобто, в ньому можна буде проводити платежі, здійснювати операції по кредитах, валютами і депозитах, а також стежити за здачею звітів.

Судячи з опитування, проведеного компанією GfK, близько 65% підприємців України користуються послугами ПриватБанку. За останніх 3,5 року клієнтська база найпопулярнішого банку країни поповнилася ще 200-тисячами підприємців.

Не пропустіть