У додатку “ДіЯ” почали тестування нового електронного документу та оплату штрафів

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що в застосунку “Дія” у версії для тестувальників з’явилися свідоцтва про народження дітей віком до 16 років.

У застосунку “Дія” із 29 вересня тестують перегляд і оплату штрафів ПДР, боргів із виконавчого провадження і цифрове свідоцтво про народження. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook.

Ми зробили актуальні сервіси ще більш зручними. Свідоцтво про народження вашої дитини (до 16 років) підтягнеться з Державного реєстру актів цивільного стану. Зараз тестуємо свідоцтва, видані із 2004-го до 2019 року. Ще один документ у смартфоні. Відповідна постанова про його впровадження вже прийнята урядом“, – ідеться в повідомленні.

За словами Федорова, інформацію про борги можна буде відстежувати в кабінеті на порталі застосунку.

Перегляд та оплата штрафів ПДР, боргів за виконавчим провадженням та цифрове свідоцтво про народження тепер в Дії. Нові…

Publiée par Михайло Федоров sur Mardi 29 septembre 2020

Він зазначив, що в розділі “виконавче провадження” можна буде побачити список проваджень, за якими громадянина визнали боржником. Оплата боргів і штрафів відбуватиметься за кілька кліків. Для цього необхідно натиснути “сплатити” й обрати спосіб оплати, наприклад, із картки, GPay або ApplePay.

Квитанція зберігається в застосунку “Дія”. Її можна буде завантажити або надіслати на електронну пошту. Після оплати можна буде відслідковувати зміну статусу боргу чи штрафу“, – додав міністр.

Не пропустіть