У «Дії» стартував бета-тест міжнародного реєстру збитків для мешканців ТОТ

Власники зруйнованого житла на тимчасово окупованих територіях або в зонах бойових дій тепер зможуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків через додаток «Дія». Про це повідомив Михайло Федоров.

«Ми розширюємо сервіс у «Дії», який дозволяє українцям подавати заяви до міжнародного Реєстру збитків щодо пошкодження та знищення житла через російську агресію. Незабаром скористатися цією послугою зможуть усі, чиє житло було пошкоджене або зруйноване, включаючи тих, чиї оселі знаходяться на тимчасово окупованих територіях або в зоні бойових дій», – йдеться в повідомленні.

Нова послуга буде доступна для українців, у яких право власності не зареєстроване в Реєстрі речових прав, а також для тих, хто не має акту про пошкоджене майно від місцевої влади і не подавався на програму “єВідновлення”.

На даний момент розпочалося бета-тестування нового сервісу. Після успішного тесту він стане доступним для всіх бажаючих.

У Мінцифри нагадали, що заяви, подані до міжнародного Реєстру збитків, стануть підставами для майбутніх репарацій, які держава-агресор має виплатити за всі руйнування. За попередніми оцінками, до Реєстру збитків, заподіяних агресією росії проти України, може бути подано від 6 до 8 мільйонів заяв на відшкодування.


Не пропустіть