У 2019 році нові iPhone можуть подорожчати на 25%

Якщо ця інформація виявиться правдою, попит на нові смартфони Apple може не виправдати очікування виробника

До вересня залишилося менш ніж два місяці, але ніяких масових витоків інформації про лінійку iPhone 2019 рік все ще не було. Єдине, що зараз обговорюється — потрійний модуль камери химерної форми на задній панелі.

Відповідно до неофіційної інформації та чуток, в iPhone XI, iPhone XI Max і iPhone XI R додадуть ще одну камеру. Для iPhone XI і XI Max це буде ширококутний об’єктив, а для iPhone XI R додатково з’явиться телевик. Звичайно, смартфони отримають потужний процесор A13.

Що стосується дизайну нових пристроїв, то він швидше за все залишиться без змін. Єдине, що нам відомо — поява нових варіантів кольору корпусу, таких як м’ятний і фіолетовий. Швидше за все, кардинальне оновлення всієї лінійки Apple запланувала на 2020 рік.

Але що набагато важливіше, з’явилася перша інформація стосовно ціни нових яблучних пристроїв.

За попередніми даними, якими поділилися в Wccftech, iPhone XI R буде коштувати 989 доларів, iPhone XI обійдеться вам в 1292 долари, а отримати найбільш заряджений iPhone XI Max ви зможете за 1422 долара. Це приблизні ціни, отримані при перерахунку з китайського юаня, тому остаточні цифри можуть відрізнятися.

Нагадуємо, що на офіційному сайті Apple за смартфони iPhone XS і iPhone XS Max зараз просять на кілька сотень доларів менше.

Перші чутки стосовно ціни нових флагманів, як правило, з’являються в Китаї. І хоча на перший погляд ця інформація шокує, ми б порадили поставитися до неї з часткою скепсису.

По-перше, дані опублікувало неперевірене видання. По-друге, ніде не згадується пряме джерело цієї інформації. По-третє, цифри виглядають не зовсім реально.

Основним завданням iPhone XR було запропонувати користувачам недорогий варіант для поновлення своїх застарілих гаджетів. Таким чином, цінник в $ 989 для iPhone XI R вбиває всю ідею псевдобюджетной лінійки.

Останні моделі iPhone – відмінні пристрої, які прослужать ще не один рік. Однак прогрес не стоїть на місці, і Apple завжди є куди прагнути. Подивимося, чим компанія порадує нас на вересневій презентації — сподіваємося, що і цінами.


Не пропустіть