Тисяча “єПідтримки” вже доступна підліткам у ПриватБанку

У ПриватБанку вже почали оформлювати спеціальні карти “єПідтримки” громадянам України, які досягли віку 14 років та отримали дві дози вакцинації. До цього у ПриватБанку карти “єПідтримки” були доступними лише громадянам, що досягли повноліття.

Замовлення карти вже доступне через мобільний банківський додаток Приват24. Для цього необхідно завантажити останню версію додатку, у вкладці “Гаманець” вибрати пункт “Додати”, після чого натиснути на карту “єПідтримки”. Щоб кошти були зараховані, слід зайти у Дію (у якій вже має бути зелений COVID-сертифікат про сертифікацію).

У випадку, якщо дитина вже досягла віку 14 років, але у неї ще немає карток “ПриватБанку”, їй необхідно пройти процес ідентифікації в найближчому відділенні (для цього достатньо ІПН та внутрішнього/закордонного паспорта). Після проходження ідентифікації можна буде зареєструватись у “Приват24”, де вже буде доступним оформлення карти “єПідтримки”.

Нагадаємо, що тисяча гривень в рамках ініціативи “єПідтримки” стане доступною для оформлення вже з 7 лютого. Окрім цього, збільшили кількість сфер, у яких можна витрачати гроші в рамках цієї ініціативи – тепер перелік розширений ще й освітніми курсами, спортивними товарами, шкільним приладдям та канцтоварами, а також друкарською продукцією (газетами та журналами).


Не пропустіть