Twitter придбав стартап Squad

Додаток, який належав Squad і дозволяв демонструвати екран під час відеодзвінка, закрився 12 грудня.

Компанія Twitter придбала Squad. Цей додаток дозволяє користувачам демонструвати екран свого пристрою під час відеодзвінка. У своєму пості на Medium один з співзасновників компанії заявив, що Twitter хоче створити нові формати, які дозволять проводити «веселі, змістовні і захоплюючі бесіди».

Умови придбання стартапа поки невідомі. Видання TechCrunch повідомило, що співзасновники компанії (гендиректор Естер Кроуфорд (Esther Crawford) і технічний директор Ітан Сутін (Ethan Sutin)), а також всі члени команди перейдуть у відділ дизайну, інженерний відділ і відділ продукту Twitter.

Віце-президент Twitter Ілля Браун (Ilya Brown) написав у своєму акаунті, що досвід Squad дозволить краще зрозуміти, як «люди взаємодіють в інтерактивних аудіо- та відеодзвінках». Крім того, угода повинна надати користувачам нові інструменти, які зможуть виявитися корисними в процесі спілкування. Це, на його думку, має привернути увагу аудиторії.

Доступ до програми Squad пропав 12 грудня. TechCrunch припускає, що рішення Twitter закрити Squad може мати якесь відношення до того, що його частина була створена з використанням інструментів розробника Snap. Через використання цих інструментів в додатку перенесення Squad на серверну частину Twitter стало неможливим.

Джерело engadget
Не пропустіть