ЕКГ та дисплей Always On: у мережі з’явилися ціни та характеристики Apple Watch SE 2

Годинник стане дорожчим, зате отримає процесор від Apple Watch 7

У 2020 році вийшов годинник Apple Watch SE, перший смарт-годинник виробника в середній ціновій категорії. Тепер Apple готова випустити оновлену версію з актуальними характеристиками. Як повідомляє видання iDropNews, інсайдери, що бачили прототипи, говорять про повну зовнішню схожість гаджета з першим поколінням, а всі відмінності зводяться до начинки та цін.

Зокрема, вартість моделі на 40 мм буде починатися від 299 доларів, а 44-мм версія коштуватиме 329 доларів у мінімальній комплектації. Для порівняння, перше покоління коштує 279 та 309 доларів відповідно.

За продуктивність відповідатиме процесор S7 – такий же використовується в актуальних Apple Watch Series 7. Також новинка отримає режим Always On, покращений звук та підтримку функції ЕКГ, яка раніше була доступна лише у флагманських моделях.

Враховуючи зміни в характеристиках, підвищення ціни не звучить настільки критичним: по суті ви отримаєте гідну альтернативу Apple Watch 7 зі стартовим цінником 299 доларів замість 399.

Очікується, що презентація Apple Watch Series 8 та SE 2 пройде в середині вересня одночасно з анонсом iPhone 14.Не пропустіть