Трак-амфібія Monstermax: “монстра” викупали у Мексиканській затоці

Восьмиколісний пікап Chevy Silverado в модифікації Monstermax показав свою здатність подорожувати по поверхні води. Тестування проходило на узбережжі Флориди в водах Мексиканської затоки між Лонгбоут-Кі та Брадентон-Біч. Відео “запливу” за пару днів набрало понад два мільйони переглядів на YouTube.

Конструкція автомобіля-монстра відрізняється від побратимів наявністю подвійної кількості коліс на осях. В результаті використання величезної кількості повітря в шинах, громіздкий пікап Monstermax і придбав плавучість. Вісім широких коліс мають діаметр 36 дюймів.

Відео показує екстремальний заплив у водах Мексиканської затоки від старту до успішного фінішу. У пікапа-амфібії відсутній гребний гвинт і в рух його приводять гігантські колеса. Monstermax розвинув швидкість до 1 км на годину.

Експеримент проводився ентузіастом Коді Детуайлером разом з командою WhistlinDiesel з Індіани. Амфібія викликала невдоволення місцевого шерифа, берегової охорони США та інспекторів Міністерства природних ресурсів. Після тестування винахідники були оштрафовані на 70 доларів.


Джерело motor1.com

Не пропустіть