ТОП-3 перекладачів для Android

Будь-який смартфон чи планшет можна перетворити в універсальний перекладач – для цього потрібно тільки встановити відповідний додаток. Представляємо три найкращих перекладачів, які допоможуть зруйнувати стіну нерозуміння між різномовними людьми. Якщо ви шукаєте найсучасніший безкоштовний перекладач на свій Android-гаджет, цей матеріал саме для вас.

Гугл перекладач

Google Translate – популярний перекладач, який розпізнає більше сотні мов. Користуватися ним можна навіть без підключення до інтернету, правда, в такому випадку мовні можливості будуть обмежені кількістю словників, які ви попередньо завантажте в пам’ять смартфона. Додаток пропонує встановити поширені мовні пакети при першому включенні, проте це можна зробити в будь-який момент через розділ «Переклад офлайн» в меню.

Програма обробляє не тільки пропозиції, які ви вставили в вікно перекладача, але також розуміє рукописний і голосове введення, а ще може розпізнати текст з камери – досить навести на нього об’єктив. Найзручніша функція для розмови з іноземцем називається «Спілкування». У цьому режимі вам потрібно вказати дві мови, а потім по черзі говорити й слухати переклад. Пропозиції також дублюються на екрані, так що якщо співрозмовник не розчув або не зрозумів репліку, то він може прочитати її рідною мовою.

В налаштуваннях Google Translate можна включити функцію швидкого перекладу. Щоб скористатися нею, досить виділити слова іноземною мовою в будь-якому додатку і натиснути на кнопку перекладача. Фрагмент тексту буде відправлений і оброблений на сервісі, а ви отримаєте його переклад. Крім того, ви можете налаштувати параметри голосу: регіон і швидкість читання, а також включити синтез мови для озвучення перекладу.

Microsoft Translator

Microsoft Translator – додаток для перекладу від ще одного IT-гіганта. Підтримує більше ніж 60 мов, як і Google Translate вміє працювати без підключення до інтернету за умови попереднього завантаження мовного пакета. Особливість програми в тому, що її можна використовувати не тільки для перекладу, але і для навчання. У розмовнику є поширені фрази з різних сфер життя, які можна вивчити. Для популярних мов доступна озвучка тексту.

У перекладачі від Microsoft є кілька режимів введення: можна просто написати текст або вставити його з буфера, використовувати голосове введення або розпізнати фрагмент за допомогою камери. Є також режим розділеного екрана з синхронним перекладом діалогу. Але головна фішка програми – підключення різних пристроїв в одну бесіду. У ній підтримується додавання до 100 учасників, і кожен з них спілкується тією мовою, яку він знає.

У налаштуваннях програми можна включити автоматичне промовляння перекладу, вибрати стать для голосу мовного виведення, уповільнити швидкість відтворення, очистити історію перекладів.

Перекладний словник Reverso

Reverso – відмінний словник для тих, хто вивчає мови. Його можна використовувати для перекладу, але, на відміну від інших додатків, він показує ще й велику кількість прикладів використання слів і фраз в різному контексті. Reverso пропонує побачити живу мову, збираючи інформацію з різних джерел: офіційних документів, книг, сайтів, соцмереж.

Щоб перевести слово, потрібно вибрати мову оригіналу і перекладу, а потім ввести його в пошуковий рядок або проговорити. В результаті ви отримаєте декілька варіантів перекладу і приклади контексту, в яких слово або фраза використовується. Ви можете також подивитися повний список синонімів і форм. Ще одна важлива частина Reverso – розділ «Вчити». Тут ви можете налаштувати індивідуальну програму запам’ятовування слів і виразів, а потім пройти тестування.

В налаштуваннях можна регулювати швидкість вимови, завантажувати офлайн-словники, а також створювати резервні копії та відновлювати дані з резервних копій. У додатку є преміум версія, в якій відключається реклама, знімається обмеження на кількість результатів і прикладів, з’являється доступ 500 останнім запитам без підключення до мережі, а також додається персональна програма тренувань. Підписка на 12 місяців коштує 20 доларів.


Джерело beebom.com

Не пропустіть