Тім Кук назвав головну особливість електромобіля Apple

Генеральний директор Apple Тім Кук дав інтерв’ю американській журналістці Карі Свішер в подкасті Sway. Там він розповів про розвиток компанії в напрямку електромобілів і дав кілька натяків щодо особливостей її майбутнього авто.

За його словами, автомобіль Apple буде безпілотним. Це дасть людям новий користувальницький досвід і дозволить автомобілям вийти на новий рівень в плані функціональності.

«На мій погляд, автономність – це найважливіша для людей технологія. З деякими застереженнями автомобіль можна вважати роботом. Самоврядний автомобіль – це робот. З автономністю можна робити багато чого цікаво. Подивимося, що з цим зможе зробити Apple».

Кук не розкрив основні особливості автомобіля Apple. Зокрема, він не сказав, чи випустить компанія власний автомобіль, або це буде технологія в автомобілі.

«Нам подобається інтегрувати нові апаратні і програмні засоби, а також сервіси і знаходити потрібні точки дотику. Саме в цей момент відбувається магія. Це те, чим ми любимо займатися. І ми раді, що володіємо технологією, за допомогою якої все це можна реалізувати», – сказав Кук.

Цього року CNBC повідомила, що Apple близька до завершення угоди з Hyundai-Kia про створення безпілотного автомобіля під брендом Apple на складальному заводі Kia в Вест-Пойнті, штат Джорджія, США. Джерела, знайомі з ситуацією, кажуть, що компанія хоче працювати з автовиробником, який дозволить Apple контролювати розробку і програмного, і апаратного забезпечення, яке увійде в автомобіль. Через це компанії не вдалось домовитися з двома іншими компаніями.

На початку цього року глава Tesla Ілон Маск сказав, що готовий був продати свою компанію Apple, але Тім Кук відмовився від обговорення цього плану. «Я ніколи не спілкувався з Ілоном. Однак я відчуваю велике захоплення і повагу до компанії, яку він побудував. Tesla виконала неймовірну роботу – не тільки стала лідером у сегменті електромобілів, але й зберігає це лідерство протягом тривалого часу. Дуже радий за них», – сказав Кук в інтерв’ю.

Раніше повідомлялося, що на створення електромобіля Apple з автопілотом знадобиться ще не менше п’яти років. Розробники компанії знаходяться на початковій стадії відповідного проекту, повідомляло видання Bloomberg.


Не пропустіть