Tesla презентувала броньований електричний пікап Cybertruck

Те що треба для зомбі-апокаліпсису.

На презентації компанії Tesla в Лос-Анджелесі Ілон Маск представив повнопривідний електричний пікап Cybertruck. Він отримав міцний броньований кузов в футуристичному дизайні, який розроблявся під впливом фільмів «Той, що біжить по лезу» і «Шпигун, який мене любив» (про Джеймса Бонда).

Кузов автомобіля виготовлений з міцної сталі, що витримує попадання кулі калібру 9 мм. Йому не страшні звичайні зіткнення і удари, що прямо на презентації продемонстрували за допомогою кувалди.

Скло у машини теж міцне, правда, на сцені воно проявило себе не з кращого боку. Для тесту надійності керівник по дизайну Франц фон Хольцхаузен запустив в бокове вікно металеву кулю – скло тріснуло. Маск пообіцяв виправити це при виробництві, зазначивши, що куля все-таки відскочила убік і не потрапила в салон.

Як і личить пікапу, Cybertruck отримав велику вантажопідйомність – близько 1,5 тонни. Адаптивна пневматична підвіска дозволяє регулювати висоту кожної осі з урахуванням навантаження в кузові.

При всьому цьому автомобіль виявився неймовірно швидким – топова версія може розганятися до 96,6 кілометрів на годину за 2,9 секунди. Цього достатньо, щоб обійти в гонці навіть навіть Porsche 911.

Доповнює все це система адаптивного круїз-контролю Autopilot і традиційна функція автоматичного паркування. Всередині машина не менш футуристична, ніж зовні.

У продажу Cybertruck з’явиться в трьох версіях: з одним, двома або трьома моторами. Запас ходу у них наступний: 402, 482 або 804 км. Найдоступніша модифікація пікапа буде коштувати 39 900 доларів. Дві інші обійдуться в 49 900 і 69 900 доларів. Виробництво буде запущено в кінці 2021 року.


Не пропустіть