Телевізори Xiaomi отримають функцію відеодзвінка

Найближчим часом за допомогою телевізора Xiaomi Mi TV 5 можна буде здійснювати відеодзвінки на смартфони та інші пристрої

Китайський промисловий гігант Xiaomi непогано себе почуває на ринку розумних телевізорів. Нещодавно випущена серія телевізорів Mi TV 5 особливо добре продається в Індії і Китаї.

Днями компанія оголосила про те, що її нові пристрої будуть попереджати користувачів про землетрус, що насувається (така можливість буде доступна в окремих регіонах). Але куди більш цікавіше виглядає інша майбутня функція Mi TV 5 – відеодзвінки. Роботу цієї функції Xiaomi продемонструвала в своєму офіційному акаунті в соціальній мережі Weibo.

Судячи з усього, для цих цілей буде використовуватися окремий додаток, який з’явиться в наступному оновленні програмного забезпечення телевізора. Інтерфейс відеодзвінків дуже схожий на Skype.

Раніше генеральний директор відділу Mi TV розповів про ще одну особливість нових телевізорів Xiaomi, яка зараз активно тестується компанією. Це розпізнавання користувачів по голосу. Передбачається, що власники телевізорів зможуть додавати голосові зразки для управління пристроєм.

Нагадаємо, серія розумних телевізорів Xiaomi Mi TV 5 з розмірами екранів 55, 65 і 75 дюймів була представлена на початку цього місяця. Пристрої отримали 12-нм процесор Amlogic T972, 3 ГБ оперативної і 32 ГБ внутрішньої пам’яті, а також підтримку багатьох сучасних технологій. В наступному місяці в продаж повинні надійти Pro-версії цих телевізорів з QLED-дисплеями з роздільною здатністю 4К, HDR10+ і технологією квантових точок (Quantum Dot Display). Їх вартість стартує з 540 доларів.

Джерело Gizchina

Не пропустіть