Telegram пережив потужну хакерську атаку

Багато користувачів не могли отримати доступ до свого листування в месенджері. Творець Telegram пов'язує те, що трапилося, з протестами в Китаї

12 червня користувачі Telegram з деяких країн мали проблеми з доступом до месенджер. Як заявили самі розробники в своєму твіттер-акаунті, на їх сервіс була організована потужна DDoS-атака. Сьогодні, 13 червня, ситуацію прокоментував засновник Telegram Павло Дуров. Він зазначив, що більшість запитів приходили з китайських IP-адрес. На його думку, таким чином уряд Китаю намагався придушити координацію акцій протесту в Гонконзі.

Так склалося, що всі найбільші DDoS-атаки (потужність 200-400 Гб / с) відбувалися в період протестів в Гонконзі (так як вони координувалися через Telegram). І цей випадок не є виключенням », – написав Павло Дуров в пості. Як повідомляє Bloomberg, Telegram є одним з найпопулярніших додатків в Китаї серед прихильників опозиції, так як він дозволяє тримати своє листування в секреті від урядових служб. Крім DDoS-атаки, в день акцій був затриманий творець одного з найбільших опозиційних Telegram-каналів Китаю. Його звинувачують в організації неузгодженої акції протесту, спрямованої проти діючого уряду країни.


Не пропустіть