Steam запускає літній розпродаж з великими знижками на улюблені ігри

Valve щойно оголосила подробиці довгоочікуваного літнього розпродажу Steam Summer Sale 2024. Як і планувалося раніше, літній розпродаж розпочнеться 27 червня о 10 ранку за тихоокеанським часом.

Як і щороку, очікується, що Valve запропонує великі знижки на купу ігор, включаючи улюблені ігри фанатів. Очікування високі, оскільки осінній та зимовий розпродажі були не такими вже й цікавими. Геймери можуть розраховувати на знижки на такі ігри, як Palworld, Manor Lords та інші.

Серед ігор, які нас найбільше хвилюють, є такі, як Elden Rings, яка нещодавно отримала DLC Shadow of the Eardtree, а також Baldur’s Gate 3, Helldivers 2, Ghost of Tsushima Director’s Cut, Red Dead Redemption 2 і Lies of P. Такі ігри, як Fallout 4 і Fallout 76, знову стали популярними завдяки нещодавній телевізійній адаптації, тож якщо ви ще не грали в ці ігри, цей розпродаж може стати ідеальною можливістю дослідити постапокаліптичні пустища.

Steam також анонсував нову категорію під назвою “Глибокі знижки” для цього розпродажу, яка, ймовірно, може бути акуратно складеним списком ігор з великими знижками. Як уже згадувалося вище, розпродаж розпочнеться 27 червня і триватиме до 11 липня, тож гравці матимуть достатньо часу, щоб вибрати серед великої кількості ігор зі знижками.

Пам’ятайте, що якщо вам не сподобалася придбана гра або у вас виникли проблеми з її запуском на вашій системі, ви можете запросити відшкодування протягом 14 днів з моменту покупки за умови, що ви провели у грі менше ніж 2 годин ігрового часу.

До речі, зараз у Steam проходить розпродаж видавництва Team 17, розробників і видавців таких чудових ігор, як Blasphemous, Overcooked та Hell Let Loose. Видавець пропонує ці та багато інших ігор зі знижкою до 85%.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть