UPG_price_d+m

Steam підвищив мінімальні тарифи на ігри

Корпорація Valve внесла корективи у мінімально припустимі ціни на платформі цифрової дистрибуції ігор Steam. Зміни стосувалися деяких валют, відповідно до рекомендованих курсів конвертації.

“Мінімальна ціна у 0,99 долара США залишилася незмінною, і ця актуалізація дозволить гармонізувати ціни в інших валютах з даною сумою”, – йдеться у повідомленні.

Тепер ігри та додатковий контент, що використовують стару ціну, можуть бути обмеженими для придбання в окремих регіонах. Ще один варіант – на них не можна буде запропонувати таку велику знижку, як було раніше.

По суті, на Steam існують два мінімальних пороги ціноутворення. Мінімальна базова ціна будь-якої гри на Steam не може бути менше 0,99 долара США після конвертації за рекомендованим офіційним курсом валют від Steam.

Також є така особливість: мінімальна сума транзакції становить 50% від мінімальної базової ціни (приблизно 0,49 долара США), щоб навіть за такої ціни була можливість надавати знижки.

Отже, для продуктів за ціною від 0,99 до 1,98 доларів США допускається надавати знижку до 50%, для продуктів від 1,99 до 4,98 доларів США – до 75%, а для продуктів вартістю 4,99 доларів США і більше можна надавати знижку до 90%.

Джерело Engadget

Не пропустіть