Старт продажу iPhone 11 почався з традиційних черг під магазинами

З сьогоднішнього дня, 20 вересня, в країнах першої хвилі (30 крахн, включно з США) почались продажі нового смартфона виробництва “яблучної” компанії – iPhone 11. Про дату старту продажу оголошували ще на презентації, що дозволило багатьом підзбирати грошей і підготуватись до шалених черг. Дехто навіть бере вихідний.

З сьогоднішнього дня три нових моделі iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max можна купити в офіційних магазинах Apple і авторизованих точках продажу. Старт продажу почався у 30 країнах, так званій першій хвилі, та Україна в цей список, нажаль, не входить.

Відзначимо, на відміну від США, де найдоступніший iPhone 11 коштує від 699 доларів, в країнах Європи ціна iPhone 11 стартує з позначки в 799 євро, iPhone 11 Pro – 1149 євро, iPhone 11 Pro Max – 1249 євро.

Нагадаємо, презентація Apple пройшла в Купертіно 10 вересня. iPhone 11 являє собою оновлену версію iPhone Xr 2018 року. Відповідно iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max є апгрейдом лінійки XS і XS Max, які вже зняті з виробництва.

Нова лінійка працює на процесорі Apple A13 Bionic. Розблокування апаратів відбувається через систему розпізнавання обличчя Face ID, основні камери – відповідно на два та три фотомодуля в молодшій і старших моделях.

Відзначимо, в Україні старт продажів новинок Apple зазвичай зсуваються на місяць. Передбачається, що нові iPhone можна буде придбати в кінці жовтня. Ряд українських інтернет-магазинів відразу після презентації відкрив попередні замовлення на iPhone 11. Про ціни ще нічого не відомо.

Джерело 9to5mac.com

Не пропустіть