Стали відомі розміри екранів складного телефона Google Pixel Fold 2

Pixel Fold 2 від Google вийде пізніше цього року. Його анонс може відбутися в травні на щорічній конференції для розробників компанії або в жовтні на щорічній презентації телефонів Pixel – чутки минулого місяця трохи схилили шальки терезів у бік останнього варіанту, але це ще не факт.

Коли Pixel Fold 2 з’явиться, він, очевидно, матиме більші екрани, ніж його попередник. За словами Росса Янга з DSCC, точного джерела інформації про ланцюжки поставок у минулому, внутрішній складаний дисплей матиме діагональ 8,02 дюйма, а зовнішній – 6,29 дюйма. Для порівняння, Pixel Fold поставляється з 7,6-дюймовим складним екраном і 5,8-дюймовим дисплеєм на кришці.

Виробництво панелей для екранів Pixel Fold 2 має розпочатися у квітні, як ви можете бачити – це означає, що запуск пристрою відбудеться найпізніше влітку.

Зображення Pixel Fold 2, що просочилися раніше, демонструють зовсім інший дизайн острівця камери порівняно з усіма іншими останніми Pixel, а також нове співвідношення сторін, про зміну якого вже давно ходили чутки. Екран обкладинки Fold 2 довший і вужчий, ніж в оригінального Fold. Це може пом’якшити проблему оригіналу з відкриттям додатків у ландшафтному режимі, коли він розгорнутий.

Джерело Ross Young @DSCCRoss

Не пропустіть