Google Pixel Fold 2 засвітився на нових CAD-рендерах: що вони розкривають

Нещодавно ми вперше побачили майбутній Google Pixel Fold 2, і він виглядав досить дивно. На задній панелі більше не було “козирка” камери, замість нього з’явився округлий прямокутний острівець з двома областями овальної форми всередині, складеними одна на одну, що несуть самі камери.

Це виглядало незавершеним, як прототип. Але насправді здається, що Google збирається використовувати цей дизайн, оскільки сьогодні з’явилися нові CAD-рендери Pixel Fold 2, і телефон виглядає ідентично тому, що було показано на практичному знімку на початку цього місяця.

Козирка дійсно немає, натомість його замінив – на скромну думку автора – найпотворніший острівець/виступ камери в історії мобільного зв’язку. У ньому немає нічого гарного – ні його форма, ні пропорції, ні розташування. Втім, відволікаючись від цього, зазначимо, що перед нами вугільний варіант майбутнього складного смартфона.

Внутрішній екран має селфі-камеру під дисплеєм у верхньому правому куті, що дозволяє отримати набагато менші рамки, ніж в оригінальному Pixel Fold. Зовнішній екран розміром 6,4″ (або 6,6″, якщо врахувати кути), набагато більший, ніж у попередника, і має центрований отвір для селфі-камери.

Внутрішній екран має діагональ 7,9″ без урахування кутів – з ними він становить 8,1″. У розкладеному вигляді телефон має розміри 155,2 x 150,2 x 5,27 мм, що означає, що він набагато квадратніший за свого попередника, про що вже ходили чутки. Він також трохи тонший, що не може не радувати. У складеному стані розміри стають 155,2 x 77,1 x 10,54 мм, тобто він навіть тонший, ніж ходять чутки про Galaxy Z Fold6.

Порт USB-C, решітка динаміка і лоток для SIM-карти знаходяться на нижній рамці, а кнопки живлення і регулювання гучності – праворуч. Вторинна решітка динаміка знаходиться зверху, разом з лінією антени, вирізаною в металевій рамці.

Згідно з минулими чутками, Pixel Fold 2 може використовувати чіпсет Tensor G4, що, можливо, підштовхне його запуск до жовтня разом з Pixel 9 і Pixel 9 Pro. Очікується, що він буде оснащений 16 ГБ оперативної пам’яті, що є рекордом для Google, і накопичувачем UFS 4.0.

Джерело Smartprix

Не пропустіть