Стали відомі деталі про додатки Android в Windows 11

На прес-конференції, присвяченій операційній системі Windows 11, що відбулася вчора, компанія Microsoft повідомила про підтримку додатків для Android. Вони будуть доступні в магазині додатків Amazon, а також в новоствореному магазині Windows Store.

Microsoft також співпрацює з Intel, щоб використовувати її технологію Intel Bridge, хоча додатки Android працюватимуть як з системами AMD, так і з системами на базі Arm. Нещодавно Apple почала перехід від процесорів Intel до однокристальним системам Apple Silicon, представивши Apple M1. Ця SoC також забезпечує підтримку додатків iOS для macOS.

Тепер в Windows також є вбудована підтримка додатків Android. На даний момент неясно, наскільки добре існуючі пристрої будуть підтримувати додатки Android з Windows 11, оскільки Microsoft просуває свою підтримку технології Intel Bridge як кращий спосіб запуску цих програм.

Microsoft планувала запропонувати підтримку існуючих додатків для Android з 2015 року в рамках Project Astoria. В даний час додатки Android доступні для використання в операційній системі Windows 10 через додаток Your Phone, випущений Microsoft в минулому році.

Крім підтримки програми, в Windows 11 також буде представлена ​​вдосконалена версія віджетів робочого столу, нові ігрові функції Xbox і багато іншого. Windows 11 вийде в цьому році і буде безкоштовною для користувачів Windows 10.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть