Стало відомо, з якої причини Sony могла скасувати повну підтримку ігор з попередніх консолей на PlayStation 5

І звучить ця версія цілком логічно

Питання емуляції ігор стоїть гостро, особливо якщо це стосується майбутньої приставки від Sony. Проте зараз стало відомо, з якої причини компанія могла скасувати повну підтримку ігор з попередніх консолей на PlayStation 5, залишивши лише можливість зіграти в ігри з PlayStation 4. Причому навіть тут не обійшлося без “але” – компанія заявила, що підтримуватися будуть більшість, але все ж не всі ігри з консолі нинішнього покоління.

Пояснити, з чим це може бути пов’язано, взявся Марк-Андре Ютрас, що є розробником з компанії Cradle Games. Якщо вірити йому, то всі обмеження можуть спиратися на відсутність у Sony дозволу на відтворення багатьох старих ігор на нових системах.

Гравцям дуже складно зрозуміти, чому на PlayStation 5 не можна буде запускати гри для PS3 або навіть PSOne. Адже якщо використовувати існуючі емулятори цих консолей, то ігри працюють сьогодні дуже плавно на сучасних комп’ютерах. Логічно чекати, що і нова консоль може відтворювати їх, навіть якщо в деяких моментах вони будуть працювати неідеально. Але як розробник, я спостерегію, як змінюються правила в області інтелектуальної власності. Деякі ігри є на прилавках, якісь компанії більше не існують. Вирішити питання ліцензування дуже непросто“, – розповів ігровий розробник.

Джерело gizchina

Не пропустіть