Стало відомо, яких моделей iPhone у світі найбільше

Эксперти підрахували, які моделі iPhone стали найбільш популярними за результатами продажу в першій половині 2021 року. Про це повідомляє статистичний портал CounterPointResearsh.

До середини 2020 року найбільш поширеною моделлю iPhone в світі був iPhone 7 – він зайняв 13% призначеної для користувача бази. Слідом за ним з показником в 11% йшов iPhone XR, який переживав пік своєї популярності в той час (його рекомендували всі техноблогери і прості користувачі), і iPhone 8 з 10% – така мала розбіжність з XR пояснюється датою виходу моделі.

Флагманський на той момент iPhone 11 зайняв 8% бази, що дорівнювало дворічному iPhone X з тими ж 8%. Далі йшли ветерани: iPhone 6S і iPhone 7 Plus «відкусили» по 7%. А ось iPhone XS виявився найменш популярним і забрав тільки 10% навпіл з Max-версією – це досить дивно, тому що XS позиціонувався як поліпшений iPhone X і був в цілому досить збалансованим пристроєм.

В сумі всі ці моделі займають близько 80% бази користувачів, а останніх 20% зайняли більш старі пристрої, а також більшість Max-версій.

Графік за перший квартал 2020 року:

З початку до середини 2021 року рейтинг змінився до невпізнання. На перше місце з часткою в 16% бази користувачів вийшов iPhone 11, якому на той момент було вже приблизно півтора року. На другому місці з 10% бази розташувався iPhone XR – надзвичайно популярний в 2020-му пристрій поступово почав поступатися більш новим в 2021-му.

Далі по низхідній: iPhone 7 і iPhone 8 зайняли по 8% ( «сімка» теж була дуже популярною завдяки серйозно поліпшеній камері в порівнянні з iPhone 6S і процесору Apple A10, який продовжує працювати навіть в більш нових продуктах компанії), піврічний iPhone 12 – 6%, і стільки ж у «піонера-ветерана» iPhone X; далі iPhone 11 Pro Max і 12 Pro Max з 5% на кожного, і стільки ж у iPhone SE 2020 року, що досить несподівано – пристрій одержав дуже багато хейту за застарілий дизайн і малу ємність акумулятора. У сумі ці моделі зайняли 71%, а решта 29% припали на більш старі і нішеві пристрої.

Графік за перший квартал 2021 року:

Джерело CounterPoint
Не пропустіть