Стало відомо, які ігри Sony роздасть у липні через PS Plus

Sony нарешті оголосила, які три нові ігри з’являться для підписників усіх планів PS Plus у липні. Готуйтесь до шалених пригод, справжнього чоловічого спорту та космічних інтриг, адже каталог оновиться 2 липня.

Borderlands 3 | PS4, PS5

Фінальна частина відомого кооперативного шутера від Gearbox Software. У цій грі вперше в серії гравцям доведеться залишити знайомі степи планети Пандора і вирушити у подорож космосом. Тут вони зіштовхнуться з божевільним культом “Діти Сховища”. Очікуйте вибухових битв та безлічі гумору!

NHL 24 | PS4, PS5

Нова частина популярного хокею від EA тепер працює на новому рушії Exhaust Engine. Це дає змогу краще передати азарт та напругу цього динамічного виду спорту. Система пасів Vision Passing надає більше можливостей для стратегічних комбінацій, що дозволяє реалізовувати їх з абсолютною точністю.

Among Us | PS4, PS5

Якщо ви ще не знайомі з цією грою, то ось ваш шанс! Among Us – це космічна адаптація класичної гри “Мафія”, де замість мафії – прибульці. Гравці опиняються на космічному кораблі, який постійно потребує ремонту. Серед членів екіпажу є один або два прибульці, які мають удавати, що працюють, і при цьому знаходити моменти для вбивства.

Ця гра найкраще розкривається в компанії друзів. Тож, якщо ви ще не грали, це чудова нагода приєднатися до веселої компанії!


Не пропустіть