Стало відомо, які дисплеї отримають iPhone 13

На початку цього року у Мережі з’явились інсайдерські дані про те, що китайська компанія BOE буде поставляти OLED-дисплеї для нових флагманських iPhone 12, які на той момент ще не були презентовані. У результаті ці прогнози виявились неправдивими, і модельний ряд iPhone 12 отримав дисплеї виробництва Samsung Display та LG Display.

Зараз у Мережі знову з’явилася інформація про те, що нові iPhone отримають OLED-дисплеї виробництва BOE, але на цей раз мова йде вже про модельний ряд iPhone 13. Ця інформація була спростована інсайдерським витоком даних про те, що компанія Apple тестувала дисплеї виробництва BOE для подальшого встановлення у своїх смартфонах, але далі тестування це не зайшло, адже дисплеї не відповідали критеріям якості Apple.

Це означає, що нові смартфони Apple, які вийдуть у 2021 році, у тому числі й модельний ряд iPhone 13, гарантовано отримають дисплеї Samsung та LG, адже лише ці два поставники OLED-панелей на даний момент задовільняють вимоги компанії Apple. Нагадаємо, що раніше стало відомо, що BOE не вдалося пройти тест на те, щоб стати поставником дисплеїв для Apple у 2021 році, але компанія може встановлювати дисплеї BOE при ремонті дисплея та випуску моделей “Refurbished”.

По суті, у компанії BOE є досить великі проблеми, і їх слід виправити їх найближчим часом, бо в іншому випадку це може призвести до катастрофічних наслідків. Нагадаємо, що недавно була інформація про те, що у BOE є проблеми з виробництвом, і вони досі не вирішені. Це могло бути однією з причин того, що компанія не пройшла критерії Apple.

Не пропустіть