Стало відомо, як виглядає фінальна версія Windows 10X

Компанія Microsoft анонсувала Windows 10X ще в 2019 році як операційну систему, призначену для використання на пристроях з двома екранами. Минулого року компанія змінила стратегію і оголосила, що ОС можна використовувати на пристроях з одним екраном. Хоча Windows 10X ще не випущена офіційна, в Мережу просочилася її майже остаточна робоча збірка.

У цьому відео від Windows Central ми бачимо, як ОС працює на ПК. На відео демонструється змінений інтерфейс ОС, який ми раніше бачили тільки на скріншотах.

В оновленій ОС меню «Пуск» розміщене по центру екрана. В ньому знаходиться список програм і нещодавно відкритих документів. На панелі завдань значки переміщені в центр.

Windows 10X має новий центр повідомлень з переробленими ярликами. Крім того, ця ОС також має сильно спрощений файловий менеджер і запускає всі програми в повноекранному режимі.

Windows 10X — це урізана версія Windows. Вона призначена не для оновлення або заміни поточної версії Windows 10 на настільних комп’ютерах, а для недорогих ноутбуків і планшетів в стилі Chromebook.

Найбільша проблема цієї версії полягає в тому, що вона ще не підтримує будь-які застарілі додатки Windows. Це означає, що ви обмежені додатками з Microsoft Store і веб-додатками.

Очікується, що Windows 10X буде доступна в якості попередньо встановленої ОС на пристроях, запуск яких запланований на кінець цього року.

Джерело gsmarena

Не пропустіть