Стало відомо, коли і де відбудеться наступний Samsung Unpacked: що на ньому покажуть

Учора джерела, близькі до SamMobile, заявили, що Samsung може провести свій щорічний захід Unpacked, щоб представити свої складні телефони, Galaxy Z Flip6 і Z Fold6, на початку липня. Тепер окреме джерело з Південної Кореї також вважає, що захід відбудеться на початку або в середині липня.

У звіті йдеться, що захід Unpacked відбудеться приблизно на два тижні раніше, ніж минулого року, коли він відбувся 26 липня. Це дає нам цільову дату близько 12 липня. У новому звіті також вказано Париж як передбачуване місце проведення заходу.

Компанія хоче приурочити свій запуск до початку Олімпійських ігор у Парижі 26 липня, щоб зосередитися на європейському ринку цього року. Корейський технологічний гігант хоче заповнити порожнечу, яку залишили китайські виробники смартфонів, що відступають.

Свій другий дебют за межами Південної Кореї Galaxy Z Fold5 і Z Flip5 отримали приблизно через два тижні в Сан-Франциско, США, тому нам цікаво, чи відбудеться більш рання подія. Джерела в ланцюжку поставок вважають, що фінальне тестування продуктів відбудеться у квітні, задовго до липневої дати запуску, тому є невеликий шанс на внутрішній запуск в Південній Кореї, як і минулого року.

Крім того, у звіті стверджується, що цього року Samsung не випустить жодних нових смартфонів зі складним або рулонним формфактором, але не викреслює Galaxy Ring зі списку.

Джерело GSMArena

Не пропустіть