Специфікації Google TV Stick злили в Мережу

Цього року Google анонсує наступника Chromecast Ultra — ТВ-приставку під кодовою назвою Sabrina. Нещодавно в Мережу злили її характеристики.

За словами розробників XDA, Sabrina отримає 2 Гб оперативної пам’яті і буде оснащена чіпсетом Amlogic S905X2. Процесор побудований на 12-нм вузлі, має чотири ядра Cortex-A53 з тактовою частотою 1,8 ГГц, а графічний процесор — Mali-G31 MP2 від Arm. Це досить популярний чіпсет, який використовується в декількох пристроях Android TV та приставках. Він підтримує декодування 4K (4Kp75) і може виводити 4Kp60 через HDMI 2.1. Він також підтримує HDR10, HLG і Dolby Vision.

Sabrina також отримає підтримку Wi-Fi 5 і Bluetooth 4.1 і пульт дистанційного керування з Google Assistant. Крім того, в прошивці знайшли згадку нової функції — режиму Auto Low Latency Mode. Ця функція в основному використовується для ігрових сесій для зменшення затримки введення. Вважається, що вона також вказує на те, що Sabrina підтримуватиме службу потокового відтворення ігор Google Stadia.

Вартість пристрою не повідомляється.

Джерело GizChina
Не пропустіть