UPG_price_d+m

Sony розповідає, коли оновить свої смартфони до Android Pie

Вчора ми публікували зведений текст про те, які вендори обіцяють оновити свої пристрої до Android Pie, в які терміни і які саме моделі. Стаття була на підставі даних, які вже можна було відшукати в мережі. Але, здається, нас почули, бо відразу кілька компанія випускають пристрої на Android, надіслали свої прес-релізи з уточненнями в той же день. Статтю ми доповнимо, а сьогодні поговоримо окремо про Sony.

Компанія повідомляє, що найсвіжіші її пристрою оновляться до Android 9 в листопаді. Це моделі Xperia XZ2, XZ2 Premium, XZ2 Compact, XZ1, XZ Premium і XZ1 Compact, які були випущені в 2017 і 2018 роках.

Ще кілька апаратів, серед яких називають Xperia XA2, XA2 Plus і XA2 Ultra отримають оновлення на початку 2019 року, але точний місяць представники Sony не називають.

Однак, кажуть, що змін буде багато. У тому числі багато нового виявиться в інтерфейсі, що разу помітить кінцевий користувач гаджетів. Крім того, Sony в черговий раз згадує технології машинного навчання, які повинні дуже позитивно сказати на тривалість періоду, після від акумулятора.


Не пропустіть