Sony представила бездротові навушники WH-1000XM3

Компанія Sony представила свої нові бездротові навушники WH-1000XM3 з системою шумозаглушення. WH-1000XM3 отримали перевагу, отриману завдяки інноваційному шумоподавляющіе HD-процесору QN1. Новий процесор може не тільки придушувати шум транспорту на рівні попередника, але і набагато краще блокувати повсякденні фонові звуки.

Навушники оснащені 40-міліметровим динаміками з діафрагмою з ЖК-полімерної плівки, яка витримує потужний бас і в той же час може відтворювати повний діапазон частот аж до 40 кГц. Шумоподавляющий HD-процесор QN1 забезпечує не тільки придушення шуму, але також і приголомшливе якість звуку завдяки 32-бітної обробки аудіосигналу

Функція Adaptive Sound Control дозволяє визначати навколишнє середовище і фізичні умови, в яких ви перебуваєте. Навушники WH-1000XM3 мають 3 автоматичних режими роботи: ви можете або чути всі сторонні звуки на тлі грає музики, наприклад, при ходьбі, або слухати музику, але паралельно також розібрати оголошення і подібні звуки, або налаштувати повне занурення в музику з блокуванням шуму.

Режим швидкого уваги Quick Attention Mode дозволяє вам почути, що відбувається навколо вас, не знімаючи навушників. Доторкніться рукою до правої чашці навушника, щоб миттєво зменшити гучність музики – це дозволить швидко відповідати навколишнім.

Ще одне нововведення – настроюється функція автоматичного вимкнення Customisable Automatic Power Off, яку можна підключити через супутнє додаток Headphones Connect .


Не пропустіть