Sony готує конкурента Xbox Game Pass

На даний момент однією з головних переваг консолей від Microsoft є підтримка сервісу Xbox Game Pass. Він дозволяє грати у більш ніж сотню ігрових проектів, причому внутрішні студії Microsoft публікують свої ігри в рамках цього сервісу в день релізу.

На даний момент компанія Sony не має чим відповісти на такий хід Microsoft. Доступний лише Sony PlayStation Now, який достатньо популярний, але передбачає не таку модель надання послуг. На даний момент сама Sony не особливо просуває цей сервіс та не позиціонує його, як прямого конкурента Xbox Game Pass.

Очікувано, багато фанатів почали цікавитися, чи буде альтернатива Xbox Game Pass від Sony у майбутньому, і відповідь однозначна – так. Раніше на це натякнув голова Sony PlayStation, а зараз ми почули заяву про це від відомого гейм-дизайнера Девіда Яффе (David Jaffe), який є автором світу God of War.

В рамках останнього на даний момент епізоду свого авторського подкасту Девід Яффе розповів, що у компанії Sony займаються розробкою альтернативи Xbox Game Pass для консолей Sony PlayStation. На жаль, на даний момент немає інформації ні про дату релізу, ні про подробиці щодо надання послуг.


Не пропустіть