Snapdragon 855 Plus – новий флагманський чіп для ігрових смартфонів

Компанія Qualcomm представила оновлену версію флагманської платформи Snapdragon 855. Новий чіпсет отримав приставку Plus і розроблений з упором на ігрові смартфони та планшети.

Від звичайного Snapdragon 855 новинка відрізняється в основному збільшеною продуктивністю: в Snapdragon 855 Plus застосовуються розігнані ядра Kryo 485 Prime частотою 2.96 ГГц і графічний прискорювач Adreno 640 з приростом потужності в 15%.

Крім флагманських мобільних пристроїв, Qualcomm також розраховує знайти застосування чіпа в AR- і VR-рішеннях. Крім того, Snapdragon 855 Plus стане найдосконалішим мобільним чіпсетом компанії для роботи з технологіями штучного інтелекту: багатоядерний процесор Qualcomm AI Engine 4 Gen здатний виконувати понад 7 трильйонів операцій в секунду.

Залежно від пристрою процесор випускається з LTE-модемом Snapdragon X24 або з 5G-модемом Snapdragon X50. Більш сучасний модем Snapdragon X55 вирішено відкласти до флагманського чіпа наступного покоління, оскільки Plus-версія Snapdragon 855 вважаєш лише мінорним оновленням.

Перші смартфони на новій платформі почнуть виходити в другому півріччі: імовірно, ними стануть ASUS ROG Phone II, Samsung Galaxy Note10, OnePlus 7T і інші.


Не пропустіть