Смартгодинник OnePlus Watch 2 вийшов на глобальний ринок: ціна та акційні пропозиції

OnePlus Watch 2 нарешті з’явився у продажу в Північній Америці, Великобританії та Європі. Смартгодинник розміром 46 мм доступний у двох колірних варіантах: сяюча сталь та чорна сталь. На OnePlus Watch 2 зареєстровано більше попередніх замовлень, ніж на його попередника, тобто OnePlus Watch. Деякі хороші вступні пропозиції тривають для ринків США, Канади, Великобританії та Європи.

Зацікавлені люди в США можуть придбати OnePlus Watch 2 за $299, а додаткова знижка в розмірі $50 застосовується до будь-якого старого пристрою в будь-якому стані. Крім того, для студентів діє додаткова знижка 10%. Також є ексклюзивний купон на знижку 10% в додатку OnePlus Store. Існує додаткова знижка 30% на будь-які доповнення, які ви купуєте разом зі смартгодинником. Потенційні покупці також можуть придбати OnePlus Watch 2 на Amazon зі схожими пропозиціями.

Аналогічна акція триває і в Канаді, де OnePlus Watch 2 продається за ціною 399 канадських доларів. Користувачі можуть отримати знижку до 60 канадських доларів при здачі будь-якого старого пристрою. При цьому, якщо у вас є старий смартфон, смартгодинник, планшет або інший цифровий пристрій, знижка збільшується. Крім того, існують ті ж 10% знижки для студентів, а також купон на 10%, якщо ви купуєте через додаток OnePlus Store.

Для ентузіастів у Великобританії OnePlus Watch 2 коштує близько 269,00 фунтів стерлінгів протягом обмеженого часу. OnePlus пропонує безплатно навушники OnePlus Nord Buds 2 разом з покупкою. Для відповідних покупців доступна додаткова студентська знижка 10%. Додаткова знижка 10% на доповнення.

На європейському континенті OnePlus Watch 2 продається за ціною 299,00 євро, має розмір 46 мм, оснащений Bluetooth та Wi-Fi. Користувачі в Німеччині та Франції можуть придбати його за 299,00 євро.

Китайський виробник електроніки представив OnePlus Watch 2 на виставці MWC 2024 тиждень тому. Він оснащений 1,43-дюймовим AMOLED-дисплеєм з піковою яскравістю 600 ніт. Смартгодинник працює під управлінням Google Wear OS 4 на базі SoC Qualcomm Snapdragon W5 і чіпа енергоефективності BES 2700 MCU. Крім того, годинник оснащений акумулятором ємністю 500 мАг, якого вистачає приблизно на 48 годин при інтенсивному використанні. Він може заряджатися всього за 60 хвилин.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть