OnePlus Watch 2 пройшов перевірку FCC: смартгодинник отримає величезний акумулятор

Напередодні офіційної презентації, яка відбудеться наступного тижня, 26 лютого, годинник OnePlus Watch 2 був помічений у FCC. Необхідна сертифікація показала, що пристрій матиме акумулятор ємністю 500 мАг, що є досить великою ємністю для смартгодинника.

Для контексту зазначимо, що оригінальний OnePlus Watch мав акумулятор на 402 мАг, а більший за розміром Galaxy Watch6 від Samsung має задовольнятися 425 мАг. Лише Galaxy Watch5 Pro перевершує майбутній OnePlus Watch 2 з його акумулятором на 590 мАг.

Все це говорить про те, що OnePlus Watch 2 повинен мати дуже хороший час автономної роботи для смартгодинника. FCC також виявила, що він матиме підтримку зарядки 10 Вт, що відповідає тому, що можуть робити обидва вищезгадані Samsung. Сертифікація додатково підтверджує несподівану наявність Bluetooth і дводіапазонного Wi-Fi на OnePlus Watch 2.

OnePlus Watch 2 буде пропонуватися в кольорах Radiant Steel і Black Steel, і, за чутками, чипсет Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1 буде виконувати важку роботу, а сам пристрій працюватиме під управлінням операційної системи Google Wear OS 4.

Джерело mysmartprice

Не пропустіть