Смартфони Xiaomi отримали підтримку самої довгоочікуваної технології

Зараз на ринку можна зустріти смартфони від величезної кількості виробників, проте більшість покупців вибирає для себе продукцію відомих і перевірених часом брендів. Як вдалося з’ясувати сьогодні, 19 серпня 2018 року, смартфони Xiaomi отримали підтримку самої довгоочікуваної технології, за рахунок якої вони гарантовано стануть ще більш привабливими в очах всіх покупців. Виявити майбутнє нововведення вдалося ресурсу GizChina.

В руках китайських журналістів виявилися прес-зображення смартфона Xiaomi Mi MIX 3, офіційний анонс якого очікується у вересні нинішнього року. Вдалося з’ясувати, що мобільний пристрій оснащений 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 855, 8 ГБ оперативної і 256 ГБ постійної флеш-пам’яті, подвійний основний (16 Мп + 12 Мп), роз’ємом USB Type-C, акумулятором ємністю 3850 мАг і підтримкою мереж 5G .

На екрані смартфона Xiaomi Mi MIX 3 видно, що він повністю чорний, а по центру знаходиться годинник з додатковою інформацією. Їх відображення можливо тільки за рахунок технології Always-On Display, а її в даний час можна зустріти, по суті, тільки в телефонах Samsung і Motorola. Нова можливість може працювати тільки на OLED-матрицях, а це значить, що новий флагман китайської корпорації отримає дисплей саме такого типу.

Технологія Always-On Display дозволяє відображати на екрані різну інформацію, починаючи від годин і і закінчуючи повідомленнями. При цьому, при постійному відображенні будь-якої інформації, витрачається зовсім мало електроенергії. За даними експертів, при активації такої функції заряд йде швидше лише на 3 – 5%, однак користі від неї набагато більше, бо не включаючи екран можна миттєво зрозуміти і побачити, що сталося з мобільним пристроєм за час його бездіяльності.


Не пропустіть