Смартфони iPhone 15 Pro і Pro Max будуть дорожчими за попередників

Смартфони iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max, які повинні вийти цього року, можуть бути дорожчими за попередні «прошішки» Apple. Про це повідомив технічний аналітик гонконгської інвестиційної компанії Haitong International Securities Джефф Пу, пише MacRumors.

Джерело вважає, що Apple буде змушена підвищити ціни через нове оснащення телефонів. Зокрема, мова про титанову раму, твердотільні кнопки з тактильним зворотним зв’язком від додаткових моторчиків Taptic Engine, чіп A17 Bionic, а також збільшений обсяг оперативної пам’яті та перископічний об’єктив камери (Pro Max).

При цьому поки що неясно, чи виявляться молодші моделі – iPhone 15 і iPhone 15 Plus – дорожче в порівнянні з iPhone 14 і iPhone 14 Plus.

Видання нагадує, що у США ціни на Pro-модель не змінювалися з моменту виходу iPhone X у 2017 році. Базовий флагман серії завжди коштує від 999 доларів. Версія Pro Max — від 1099 доларів — відколи вийшов iPhone XS Max у 2018-му. А ось поза Штатами «айфони» вже дорожчали.

Аналітики схильні вірити, що цього року купертинська компанія справді підніме ціни на свої пристрої, зокрема й у США. Крім дорогої начинки, це також може бути пов’язане з високою інфляцією в багатьох країнах світу.


Не пропустіть