Смартфон Samsung Galaxy J4 + зможе впізнавати користувачів по обличчю

На сайті Федеральної комісії зв’язку США (FCC) оприлюднена інформація про новий смартфон Samsung бюджетного сімейства Galaxy J-Series: апарат має позначення SM-J415GN.

Очікується, що на комерційному ринку новинка дебютує під ім’ям Galaxy J4 +. Смартфон буде являти собою поліпшену версію моделі Galaxy J4 (2018), яка показана на першому зображенні.

Мережеві джерела повідомляють, що готується апарат отримає дисплей зі співвідношенням сторін 18,5: 9. Його розмір, по всій видимості, буде збільшений в порівнянні зі смартфоном Galaxy J4 (2018), який обладнаний 5,5-дюймовим екраном формату HD (1280 × 720 точок).

Зображення, які містить цей сайт FCC, говорять про те, що апарат Galaxy J4 + зможе ідентифікувати користувачів по обличчю. Сказано про підтримку двох SIM-карт. Крім того, згадані повністю програмні кнопки управління під екраном.

Сертифікація FCC означає, що анонс новинки вже не за горами. Смартфон Galaxy J4 + може дебютувати в поточному або наступному кварталі.

За оцінками Gartner, у другому кварталі 2018 року кінцевим споживачам було поставлено 374,3 млн «розумних» стільникових апаратів. Це на 2% більше в порівнянні з другою чвертю 2017 року.


Не пропустіть