Смартфон “бачить” навушники, яких немає: як вирішити проблему

Якщо ваш смартфон показує, що навушники підключені, хоча насправді це не так, і смартфон не видає звук, це може бути викликано кількома причинами. Розповідаємо, як можна розв’язати цю проблему.

Спочатку перезапустіть смартфон. Інколи звичайний перезапуск може вирішити тимчасові збої в системі. Якщо проблема не зникла, перевірте аудіо порт. Можливо, у гнізді для навушників залишився бруд або сміття, яке заважає нормальній роботі. Спробуйте обережно очистити гніздо для навушників за допомогою стисненого повітря або невеликої палички (наприклад, зубочистки).

Підключіть і відключіть навушники кілька разів. Іноді це може допомогти смартфону розпізнати, що навушники більше не підключені.

Якщо і це не допомагає, переконайтеся, що ваш смартфон має останню версію програмного забезпечення. Іноді оновлення можуть розв’язати подібні проблеми. Іноді може допомогти скидання налаштувань звуку до заводських. Це можна зробити в налаштуваннях звуку вашого смартфона.

Якщо жоден з вищезазначених способів не допоміг, можливо, є апаратна проблема з аудіо портом або іншим компонентом. У цьому випадку варто звернутися до сервісного центру для професійної діагностики та ремонту.


Не пропустіть