Смарт годинники Xiaomi Mi Watch Lite офіційно представлені

Компанія Xiaomi представила нові смарт годинники під назвою Mi Watch Lite. Вони отримали вбудований GPS і мають працювати до 9 днів.

Mi Watch Lite оснащені 1,4-дюймовим кольоровим сенсорним екраном з роздільною здатністю 320×320 пікселів, який має автоматичне регулювання яскравості і щільність пікселів 323 ppi. Годинники підтримують понад 120 циферблатів з різним оформленням.

Новинка оснащена крокоміром і підтримує 11 режимів тренувань, зокрема біг на відкритому повітрі, велоспорт, бігову доріжку, плавання (як басейні, так і на відкритій воді), крикет, біг по стежці і ходьбу. Є вбудований приймач супутникових систем навігації GPS/ГЛОНАСС і барометр.

Крім того, розумні годинники оснащені функціями моніторингу якості сну і пульсу.

Ємність акумулятора становить 230 мАг, що, як стверджує виробник, забезпечує до 9 днів автономної роботи. А як тільки годинник повністю розрядяться, ви зможете повністю зарядити його за допомогою док-станції за дві години.

Компанія Xiaomi ще не розкрила інформацію про вартість та доступність Mi Watch Lite, але, з огляду на вартість Redmi Watch (45 доларів), можна припустити, що Mi Watch Lite отримають на світових ринках аналогічний цінник.

Джерело gsmarena

Не пропустіть