Смарт-годинник Redmi Watch офіційно презентовано

Китайська компанія Xiaomi в рамках офіційної презентації показала не лише новий модельний ряд смартфонів Redmi Note 9, але й смарт-годинник Redmi Watch. Це досить доступна модель, яка вийде на ринок за ціною 45 доларів (ціна на старті продаж складе 40 доларів). Смарт-годинник отримав дисплей з діагоналлю 1.4 дюйма, показник PPI складає 323.

Смарт-годинник буде підтримувати понад 20 циферблатів. Модель буде мати широкий функціонал, який включатиме відстеження пульсу, моніторинг якості сну та підтримку більше 7 спортивних режимів. Автономність складатиме до 12 днів, але слід розуміти, що мова йде про максимальні показники при найменш активному темпі використання. Також є підтримка голосового асистента Xiao AI, модуля NFC та захист від вологи.

Смарт-годинник досить легкий та витончений – його вага складає 35 грамів. Корпус годинника буде доступним у трьох кольорових варіантах, а офіційних варіантів кольору ремінця буде 5 (слід розуміти, що ви зможете просто замовити будь-який сумісний ремінець від стороннього виробника). Старт продаж планується 1 грудня.

Джерело MyDrivers

Не пропустіть