Skoda випустить свій найдешевший електрокросовер: запас ходу складає понад 400 км

Skoda збирається представити нову модель кросовера під назвою Skoda Epiq, яка, як очікується, коштуватиме лише 25 000 євро. Це зробить його одним із найдоступніших електромобілів у лінійці Skoda.

Незважаючи на те, що наразі авто представлено як прототип, дизайн інтер’єру та екстер’єру разом із ключовими функціями було завершено. Skoda Epiq компактний, його довжина становить лише 4,1 метра, менша за бензиновий Kamiq. Попри розміри, розміщення тягової батареї в основі автомобіля, ймовірно, побудованого на платформі MEB Entry, як у Volkswagen ID, і компактний електродвигун, забезпечують достатній внутрішній простір. Автомобіль може похвалитися містким 490-літровим багажником і заявленим запасом ходу понад 400 кілометрів.

Технічні характеристики Skoda Epiq, включаючи запас ходу, довжину та об’єм багажника, дуже нагадують Volkswagen ID.2all, який оснащений електродвигуном потужністю 226 кінських сил. Інтер’єр кросовера мінімалістичний, але має цифрову панель приладів, що виводиться на екран діагоналлю 5,3 дюйма, медіасистему з великим екраном діагоналлю 13,3 дюйма та бездротову зарядку смартфона.


Очікується, що серійна версія Skoda Epiq буде доступна у 2025 році, тоді ж почнеться продаж.

Джерело Skoda

Не пропустіть